Kredyty

Swoją działalność opieramy na doświadczeniu zaczerpniętym z segmentu usług oferowanych w domu klienta. Misją firmy jest  wyszukanie najlepiej dopasowanego do potrzeb klienta  produktu oraz zapewnienie maksimum wygody i komfortu przy chęci  skorzystania przez Klienta z wybranego produktu. Pośredniczymy między Bankami oraz Towarzystwami ubezpieczeniowymi oferując swoim klientom usługę na najwyższym poziomie.

NASZYM KLIENTOM PROPONUJEMY NASTĘPUJĄCE PRODUKTY

KREDYT HIPOTECZNY

Długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka (ograniczone prawo rzeczowe na nieruchomości ). Udzielany najczęściej na budowę lub zakup nieruchomości, konsolidację zobowiązań, zakup ziemi. Udzielane w złotówkach lub obcej walucie. Cechuje ten produkt:

 • Długi okres kredytowania,
 • Niskie oprocentowanie.

ROZRÓŻNIAMY:

 • Kredyt hipoteczny - środki przekazywane są na zakup domu, mieszkania własnościowego, spółdzielczego lub innej nieruchomości. Uruchamiany w całości, bank przelewa kwotę kredytu na rachunek sprzedającego (np.dewelopera) na podstawie umowy kupna-sprzedaży,
 • Kredyt budowlano-hipoteczny - środki przeznaczone są na budowę domu przez osobę fizyczną, spółdzielnię lub dewelopera. Uruchamiany w całości lub transzach. Przy uruchomieniu w transzach odsetki naliczane są od wykorzystanej kwoty, a nie od całości przyznanej sumy. Do momentu uzyskania pozwolenia na zamieszkanie lub odbioru na podstawie protokołu ze spółdzielni spłacane są tylko odsetki bez kapitału. Do wniosku o kredyt załącza się kosztorys celem późniejszego rozliczenia wydatków na podstawie faktur.
 • Pożyczka hipoteczna - środki są przekazywane na dowolny cel (niekoniecznie związany z budową lub zakupem nieruchomości).

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny (pożyczka konsolidacyjna, refinansowanie) - rodzaj kredytu(lub pożyczki) przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlega liczna gama kredytów (m.in. gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, czy ratalne).

Podstawowym atutem konsolidacji jest zamiana kilku kredytów na jeden, długoterminowy i często o niższym oprocentowaniu. Nie bez znaczenia jest również komfort spłaty tylko jednej raty, a nie kilku w różnych bankach. Dzieli się na:

 • konsolidacyjny hipoteczny (zabezpieczeniem jest hipoteka, udzielany na większe kwoty pieniężne)
 • konsolidacyjny gotówkowy (bez zabezpieczenia, maksymalnie na 10 lat, jego koszt jest wyższy, udzielany na mniejsze kwoty pieniężne)

POŻYCZKA GOTÓWKOWA

W dzisiejszych czasach mamy coraz więcej wydatków. Czasami nie mamy dodatkowych funduszy na sfinalizowanie rodzinnego wypoczynku nieraz gotówka jest nam niezbędna na niespodziewany zakup, nieraz bywa tak, że rachunki w danym miesiącu nas przerosły. Jeżeli jesteś w takich tarapatach, możesz zastanowić się nad pożyczką lub kredytem.

Pożyczka gotówkowa - operacja polegająca na udzieleniu przez instytucję określonej kwoty środków do dyspozycji pożyczkobiorcy, na czas oznaczony. W przeciwieństwie do kredytu bankowego nie jest wymagane określenie celu na jaki pieniądze zostaną wydatkowane.

Pożyczki w Naszej ofercie:

 • Gotówka w kilka godzin od zgłoszenia,
 • Kwoty do 120 000,
 • Wiek od 18,
 • Okres kredytowania do 10 lat.