O firmie

Szanowni Państwo,

Na rynku nieruchomości istniejemy od 2013 roku. Zebrane długoletnie doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły nam osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów.

Nasza firma to grupa  pośredników, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania.  Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości aż do podpisania korzystnych warunków umowy. Jesteśmy młodzi, energiczni i działamy z pasją. Współpraca z nami to czysta przyjemność - zapytajcie naszych klientów:)

Działamy na podstawie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 21276, nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Posiadamy ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone z tytułu wykonywania zawodu stwierdzone polisą nr 1024512002.

Zapraszamy do naszego biura w Tczewie na ulicy Armii Krajowej 86 lokal 10A (parter)  ( budynek dawnej zajezdni autobusowej vis a vis Inter Marche).

Tutaj możesz sprawdzić pośrednika: https://rejestr.pfrn.pl/posrednicy

                                                                               


Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług

Z wyrazami szacunku

Zespół STATUA NIERUCHOMOŚCI


Podstawy prawne

Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

  • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
    ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
  • ustawy o ochronie danych osobowych
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
  • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
    z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).NAPISALI O NAShttps://www.dobrepomyslynabiznes.pl/pomysl-biznes-biuro-nieruchomosci/