Tagi

Nieruchomości Tczew - O firmie

Szanowni Państwo,

Na rynku nieruchomości istniejemy od 2013 roku. Zebrane długoletnie doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły nam osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów.

Nasza firma to grupa  pośredników, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania.  Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości aż do podpisania korzystnych warunków umowy. Jesteśmy młodzi, energiczni i działamy z pasją. Współpraca z nami to czysta przyjemność - zapytajcie naszych klientów:)

Działamy na podstawie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 21276, nadanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Posiadamy ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone z tytułu wykonywania zawodu stwierdzone polisą nr 1024512002.

Zapraszamy do naszego biura w Tczewie na ulicy Armii Krajowej 86 lokal 10A (parter)  ( budynek dawnej zajezdni autobusowej vis a vis Inter Marche) oraz do naszego oddziału w Starogardzie Gdańskim na ulicy Aleja Jana Pawła II 11C.

Tutaj możesz sprawdzić pośrednika : https://rejestr.pfrn.pl/posrednicy

 

          licencja/nowa_licencja.jpg 

 

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług

 

Z wyrazami szacunku

Zespół STATUA NIERUCHOMOŚCI


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

NAPISALI O NAS:

https://www.dobrepomyslynabiznes.pl/pomysl-biznes-biuro-nieruchomosci/


 

                            dyplomy/firmy.net.jpg
                            dyplomy/CCI20141001_00000.jpg
                            dyplomy/CCI20141001_00002.jpg
                            dyplomy/CCI20141001_00003.jpg